Opis

Nasz obiekt znajduje się w cichej i spokojnej okolicy miejscowości uzdrowiskowej Bobolin koło Dąbek.

Do Państwa dyspozycji oddajemy osiem indywidualnych domków drewnianych wybudowanych w 2016 i 2017 roku, oraz cztery nowo wybudowane w 2020.

Każdy domek o łącznej powierzchni ok 32m² z przeznaczeniem na komfortowy pobyt do 5 osób.

Ośrodek przeznaczony wyłącznie dla rodzin z dziećmi.

Domki znajdują się na dużym, ogrodzonym, monitorowanym placu, położonym 450 - 500m od szerokiej, spokojnej i piaszczystej plaży.

Teren oddzielony jest od Morza bezpośrednio sąsiadującym sosnowym lasem, przez który prowadzi utwardzona aleja, z ławeczkami i łagodnym zejściem na plażę - z dala od ruchliwej ulicy.

W 2020 roku oddana do użytku została nowa, szeroka droga na plażę z kostki brukowej, z nowymi ławeczkami, oświetleniem oraz stojakami na rowery.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt