Menu

Ośrodek Wypoczynkowy Słońce

OW SŁOŃCE76-156 Dąbki   woj. zachodniopomorskie
ul. Łąkowa 6 

tel. (94) 314-84-57 , tel. 604-824-913 , tel. (94) 716-23-93


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:angielskiniemieckifrancuskirosyjski
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
RAJ DLA RODZIN Z DZIEĆMI, wymarzone miejsce na wakacje dla rodzin.

Obiekt położony na skraju lasu, w centrum Dąbek, 120 m od deptaku, 300 m od jeziora Bukowo, 390m od morza. Powierzchnia ponad 10000 m², teren ogrodzony, monitorowany i chroniony. Ośrodek składa się z parterowych domków i budynku hotelowego o wysokim standardzie.

W domkach mamy 130 miejsc dla 46 rodzin. Domek podzielony jest na cztery niezależne części - mieszkania. Każda część - pokój posiada swoją łazienkę z WC i natryskiem, TV kablową, radio, lodówkę, czajnik, leżak, parawan, koc na plażę oraz własne wyjście na zewnątrz. Pokój dwuosobowy w domku ma wymiary 3,6 x 3,6 a trzy - czteroosobowy 3,6 x 4,8. W budynku Słoneczny Pałac jest 140 miejsc w pokojach standard i lux z sejfem, klimatyzacją lub balkonem.

Pokoje są 2,3,4,5 osobowe i posiadają powierzchnię od 22 do 34m. kw. a super apartament nawet 70m. kw. W budynku są windy i antyalergiczna wentylacja mechaniczna. Na terenie ośrodka bezpłatnie można korzystać z: podgrzewanego basenu zewnętrznego o wym.: 16 x 7 x 1,35 gł. , podgrzewanego brodzika dla dzieci o wym. 16 x 7 x 50cm gł. z atrakcjami wodnymi, boisk do siatkówki, kosza, babmintona, piłki nożnej, stołu do ping ponga, placów zabaw, grili, parkingu, rowerów i gokartów.

Płatne są piłkarzyki 2 zł, bilard 3 zł, dart od 1 zł, pralnia 5 zł. Wyżywienie jest obowiązkowe, nowa komfortowa, klimatyzowana sala jadalna: śniadanie od 8 do 10 w formie bufetu, obiadokolacja serwowana do stolików na trzy tury: 15,30,16,30 17,30. Doba hotelowa zaczyna się o 15 a kończy o 10 rano.

Nie przyjmujemy zwierząt. W cenie są ogniska z pieczeniem kiełbasek, animacje dla dzieci, wieczorki przy muzyce, pokazy artystów cyrkowych, klaunów, iluzjonistów.

Podsumowując: mnóstwo atrakcji i wszystko w cenie pobytu.

Serdecznie zapraszamy na majówkę w promocyjnej cenie z wyżywieniem i atrakcjami

Przed i po sezonie organizujemy konferencje i pobyty firmowe, bardzo atrakcyjny program pobytu i ceny.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Filmy
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Media Społecznościowe
Formularz Kontaktowy