Menu

Dom Wczasowy Vis84-104 Jastrzębia Góra   woj. pomorskie
ul. Królewska 5 

tel. 667-421-303


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Wirtualna Wycieczka
Opis
Dom Wczasowy VIS to całoroczny obiekt z tradycją. Modny i elegancki o europejskim standardzie. Do morza 300m.

Miła atmosfera, profesjonalna obsługa. Wspaniała kuchnia. Do dyspozycji 114 Pokoi, 15 Apartamentów, Restauracja, Kawiarnia z dyskoteką, Gabinet odnowy biologicznej, Sauna, Salon gier sportowych, Parking na terenie ośrodka.

Organizujemy: wypoczynkowe i odchudzające, wypoczynek świąteczny i sylwestrowy, narady, sympozja, szkolenia, zielone szkoły, kolonie, bankiety, wesela, chrzciny, przyjęcia imieninowe i urodzinowe, rocznice rodzinne, imprezy integracyjne, spotkania branżowe, posiedzenia zarządów firm, imprezy dla dzieci, zimowiska, pośrednictwo w organizowaniu wycieczek, przejażdżki bryczką i saniami po okolicy.
Konferencje
Dysponujemy jedną dużą salą konferencyjną (sala bankietowa), trzema średniej wielkości (sala konferencyjna, myśliwska i Bursztynowa), oraz trzema małymi salami wykładowymi. Do dyspozycji naszych gości oddajemy rzutnik multimedialny, ekran, tablice (whiteboards i flip charts), TV 49". W dużej sali konferencyjnej dostępne jest także profesjonalne nagłośnienie. W salach możliwy jest dostęp do bezprzewodowego internetu, istnieje także możliwość skorzystania z komputera, drukarki czy faksu.

Uczestnicy spotkań biznesowych mogą korzystać z pełnej oferty naszych usług gastronomicznych i noclegowych. Wszystkim gościom zapewniamy miłą obsługę oraz ciepłą atmosferę.

Oferty przygotowujemy indywidualnie według potrzeb organizatora.
Wesela i bankiety
Wesele jest uroczystością, którą zapamiętuje się na całe życie. Dobra organizacja jest podstawą udanego przyjęcia weselnego. Dbamy o przebieg i dopilnowanie szczegółów związanych z właściwym przebiegiem przyjęcia.

Decydując się na nasze usługi pozwólcie Państwo wyręczyć się w trudach organizacji i a gościom weselnym i sobie zapewnicie niezapomniane chwile i doskonałą kuchnię.
Imprezy okolicznościowe

Organizujemy chrzciny, przyjęcia komunijne, imieninowe lub urodzinowe, bankiety, rocznice rodzinne i spotkania dla dzieci.

Powierzając nam nadzór i organizację nad uroczystością zapewniasz swoim gościom obsługę na najwyższym poziomie.

Chcemy, aby spełniły się wszelkie Państwa marzenia i oczekiwania.
Pakiety pobytowe
Pakiety pobytowe
 • Bal Kapeluszowy
 • Organizacja uroczystości weselnej
 • Organizacja uroczystości pierwszej komunii świętej
 • Ferie zimowe nad morzem
 • Wczasy i wypoczynek dla seniora
 • Promocje na turnusy kolonijne
 • Weekendowy pobyt połączony z rejsem i połowem ryb
Kolonie, zielone szkoły
Oferujemy atrakcyjne warunki pobytu dla dzieci i młodzieży oraz wysoką elastyczność cenową.

Pragniemy gorąco zaprosić Państwa do współpracy przy organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży w formie kolonii, zimowisk obozów, białych i zielonych szkół. Od wielu lat gościmy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z całej Polski. Głównym naszym partnerem są placówki z górnego Śląska. Współpracujemy z wieloma organizatorami turystyki dla młodzieży szkolnej.

Oprócz wspaniałych zalet klimatycznych i krajobrazowych Jastrzębiej Góry nasz ośrodek jest idealnym miejscem na wypoczynek.

Zapraszamy dzieci i młodzież do wypoczynku połączonego edukacją w którym nie tylko można wspaniale wypocząć ale i dobrze się bawić. Dla naszych milusińskich przygotowaliśmy wiele atrakcji od dyskotek po wspólne biesiadowanie przy ognisku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
 • boisko do siatkówki
 • wiata na grilla, ognisko
 • sale lekcyjne
 • salon gier
 • kawiarnia z dyskoteką
 • ogród
Kadra nauczycielska bezpłatnie (1 na 15 osób).

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Filmy
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Media Społecznościowe
Formularz Kontaktowy