Menu

Ośrodek Wypoczynkowy Albatros76-002 Łazy   woj. zachodniopomorskie
ul. Morska 9 

tel. (94) 318-29-12 , tel. 508-290-002 , tel. 502-123-300
email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Ośrodek "ALBATROS" położony przy drodze koszalińskiej, nad jeziorem Jamno, 400 m od brzegu morza. Na bezpiecznym, ogrodzonym i bogatym w zieleń terenie o powierzchni 1,2ha. , usytuowane są: - Pawilony dwukondygnacyjne.

Każdy z pawilonów ma 8 pokoi (2,3,4 osobowych) z drewnianym wystrojem wnętrza Pokoje mają osobne wejście z tarasów oraz łazienkę (brodzik, umywalka, w. c). Pokoje standardowe piętrowe, 4 osobowe domki typu "Wagus" (z możliwością dostawki), łazienka oraz aneks kuchenny, stołówka z obsługą kelnerską; 3 lub 4 domowe posiłki, przygotowywane w kuchni ośrodka, kawiarenka, świetlica ze sprzętem dyskotekowym, dwie sale do spotkań towarzyskich, sala TV, sala do rekreacji i ćwiczeń aerobowych, ogródek jordanowski dla dzieci z kilkoma, boisko sportowe do siatkówki, sprzęt do zajęć sportowych, kosz i stół do tenisa, miejsce na ognisko i przed każdym pawilonem miejsce do grillowania, parking i budka telefoniczna. Jednorazowo ośrodek może przyjąć 150 osób.

Dojazd: najbliższa stacja PKP Koszalin, stamtąd dojazd autobusem PKS na przystanek w Łazach, odległy od ośrodka o 150 m.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Filmy
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Media Społecznościowe
Formularz Kontaktowy