Menu

Ośrodek Wypoczynkowy Leśny Zaułek72-400 Łukęcin   woj. zachodniopomorskie
ul. Słoneczna 1 

tel. 660-613-762 , tel. (91) 381-26-95 , tel. 602-685-238
email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
Opis
Nasz Ośrodek położony jest nad morzem w przepięknej małej miejscowości - Łukęcin. Dookoła otoczony jest wspaniałymi dziewiczymi lasami, pełnymi zwierząt, grzybów i jagód. . Panuje tu unikalny mikroklimat, który doskonale wpływa na regenerację układu oddechowego, układu krążenia oraz odnowę biologiczną całego organizmu.

Oferujemy kompleksowo wyposażone domki typu BRDA, będące jednym z najbardziej charakterystycznych i udanych projektów dotyczących domków campingowych. Zaprojektowane są przede wszystkim pod kątem kompozycji zgodnej z naturą głównie dla terenów leśnych lub pagórkowatych i górzystych.

Przestrzenna architektura tych domków mieści w sobie przestronne pomieszczenia: na parterze znajduje się salon, łazienka z toaletą oraz kuchnia. Na piętrze natomiast znajdują się sypialnie - otwarta i zamknięta. Ponad to domki posiadają zadaszony taras ze schodami z frontu lub z boku.

Wszystkie domki wyposażone są w odbiorniki TV i telewizję kablową. Kuchnie wyposażone są w podstawowe sprzęty AGD oraz naczynia i garnki. Ogrzewanie w domkach umożliwia wypoczynek także w okresie wiosennym i jesiennym.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

Domki 5/6 osobowe o powierzchni 64 m², w których znajdują się 3 pokoje wyposażone w łóżka (kanapy, tapczany), łazienka wraz z toaletą oraz kompleksowo wyposażona kuchnia (kuchenka gazowa, naczynia, garnki, lodówka). Domki posiadają zadaszony taras.

Domki bliźniacze 3/4 osobowy o powierzchni 34 m², w których znajduje się sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym (wyposażonym w kuchenkę gazową, naczynia, garnki, lodówkę) oraz łazienka wraz z toaletą. Domki posiadają zadaszony taras.

Domki VIP o powierzchni 64 m², w których znajdują się 3 pokoje wyposażone w łóżka (kanapy i tapczany), kompleksowo wyposażona kuchnia (zmywarka, mikrofalówka, kuchenka gazowa, naczynia, garnki, lodówka). W domkach znajdują się: telewizor, DVD, wieża, natomiast łazienka wyposażona jest dodatkowo w pralkę, bidet. Standardowo domki posiadają zadaszony taras.

Info-Grafika
Filmy
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Media Społecznościowe
Formularz Kontaktowy