Opis

Międzywodzie położone jest między 4 akwenami wodnymi (morze, jezioro, rzeka, zalew), co zapewnia aktywny wypoczynek lubiącym sporty wodne, oraz wędkowanie.

Spokojna okolica, oraz sąsiedztwo pachnących grzybami sosnowych lasów zachęcają do korzystania z dobrodziejstw natury. W części miejscowości przylegającej do Zalewu Kamieńskiego znajduje się zmodernizowana w 2009 roku przystań żeglarska z czynną w sezonie letnim wypożyczalnią sprzętu wodnego. Z wysuniętego w głąb zalewu nabrzeża roztacza się w dni słoneczne przepiękny widok na cały Zalew Kamieński i wyspę Chrząszczewską oraz położony w oddali Kamień Pomorski z górującą nad nim wieżą gotyckiej Katedry. Szczególną atrakcją tego miejsca są wspaniałe zachody słońca.

W Międzywodziu znajduje się kompleks sportowy Orlik, ogólnodostępne ośrodki SPA z basenami oraz czynny w sezonie letnim klub bilardowy.
tło

Opis

Zapraszamy do naszego domu gościnnego Poranna Bryza w Międzywodziu.

Oferujemy całoroczny pobyt w pokojach 2,3,4 - osobowych z łazienkami, TV, lodówką, dostępem do aneksu kuchennego, Wi-Fi. Na terenie posesji znajduje się altanka z wymurowanym miejscem do grilowania gdzie po całodziennym zażywaniu kąpieli morskich i słonecznych można spędzić miły wieczór. Posiadamy także mini plac zabaw dla dzieci.

Dom nasz położony jest w cichej i spokojnej okolicy pod lasem, 100m od czystej, piaszczystej i szerokiej plaży oraz 50 metrów od jeziora i 400m od Zalewu Kamieńskiego. Teren jest ogrodzony i całkowicie bezpieczny, z dala od ruchliwych ulic ale w bezpośrednim centrum miejscowości. Posiadamy miejsca parkingowe. Przyjmujemy zwierzęta.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Media Społecznościowe

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt