Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do Domu Gościnnego "Błękitna Laguna" w Pobierowie.

Nasz obiekt położony jest w cichej okolicy niewielkich pensjonatów, ok. 350 m od morza. Oddajemy do Państwa dyspozycji 2 -, 3 - i 4 - osobowe pokoje z łazienkami i TV oraz apartament.

W każdym pokoju znajduje się komplet plażowy, czajnik bezprzewodowy; lodówka znajduje się na korytarzu obok pokoju.


Na parterze budynku znajduje się kuchnia z pełnym wyposażeniem, dostępna wyłącznie dla gości, a także jadalnia, gdzie można zjeść posiłki. Zapewniamy też bezprzewodowy dostęp do Internetu. Niewielka ilość miejsc noclegowych i kameralna atmosfera sprawiają, że wypoczynek u nas to pełny relaks i znakomita okazja do regeneracji sił.

Informujemy, że w budynku staramy się przestrzegać zasady niepalenia. Zapewniamy naszym gościom miejsce do grillowania i wypoczynku, a dzieciom plac zabaw. W odległości 150m od naszego obiektu znajdują się skate - park i boiska sportowe zapewniające dzieciom oraz dorosłym wspaniałą rozrywkę. W bliskiej okolicy znajdują się sklepy, kawiarnie oraz ciągi małej gastronomii. Smaczne wyżywienie w dużym wyborze zapewniają okoliczne jadalnie i stołówki, z których najbliższa jest zaledwie kilkanaście metrów obok. Do wyboru jest również wyżywienie typu domowego.

Każdy, kto przyjedzie do nas samochodem, znajdzie bezpieczne miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie naszej posesji. Doba hotelowa rozpoczyna się o 14 i kończy się o 11. Nie przyjmujemy zwierząt domowych. Polecamy wczasy od maja do końca września.
tło

Atrakcje


Atrakcje na terenie Pobierowa:
  • kryty i otwarty basen
  • sala gimnastyczna
  • wypożyczalnia gokartów, rowerów i skuterów
  • jazda konna
  • wesołe miasteczko
  • wycieczki statkiem (z Dziwnowa)
  • usługi rehabilitacyjne
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt