Opis

Serdecznie Państwa zapraszamy na wypoczynek w willi "MUZA".

Oferujemy niezapomniane wczasy w cichej i spokojnej miejscowości w nowocześnie i wygodnie urządzonych przestronnych pokojach.

Willa "Muza" to trzykondygnacyjny budynek o ciekawej architekturze, o łącznej powierzchni użytkowej 2600m² oddany do użytku w 1993 roku, wyremontowany i zmodernizowany w roku 2004.

W roku 2005 wyposażony i przystosowany do przyjmowania grup rehabilitacyjnych.

W obiekcie oferujemy: saunę, odnowę biologiczną, kawiarnię, boisko, w pobliżu: kort tenisowy, wypożyczalnia rowerów.

Pokoje 2,3,4 osobowe o wysokim standardzie z pełnym węzłem sanitarnym, przestronne i funkcjonalne, komfortowo wyposażone w łóżko podwójne z możliwością rozsunięcia, sofę, fotele, stolik, TV - Sat, radio, lodówkę, parawan.

Obiekt posiada wpis do rejestru ośrodków w których mogą się odbywać turnusy rehabilitacyjne.
tło

Turnusy rehabilitacyjne

ZAWIJANIA BOROWINOWE - Borowina jest rodzajem torfu leczniczego o specyficznych właściwościach fizykochemicznych. Czynnikami leczniczymi są ciała estrogenne, kwasy huminowe, witaminy, białka, żywice, woski i garbniki. Zabieg polega na nałożeniu rozdrobnionej i zmieszanej z wodą papki o temperaturze 40 stopni - 45 st. C na oczyszczone ciało. Okłady borowinowe wykonuje się w leczeniu stanów zapalnych układu kostno - stawowego, zapaleniach okołostawowych, nerwobólach i zespołach bólowych kręgosłupa.

MASAŻ KLASYCZNY - Posiada wpływ na ogólną trofikę tkanek, napięcie mięśniowe oraz na miejscowe krążenie krwi i chłonki, powoduje zwiększenie sprężystości tkanek, posiada działanie przeciwbólowe, pobudzające i tonizujące. Je4st szeroko stosowany w chorobach mięśni, ścięgien, skóry, stawów, kości, układu nerwowego, w chorobach układu krążenia, pokarmowego, w otyłości, w zaburzeniach gruczołów wydzielania wewnętrznego i innych.

PRĄDY INTERFERENCYJNE - Są to prądy przemienne średniej częstotliwości. Aplikuje się je za pomocą czterech elektrod, przyłożonych do ciała pacjenta w taki sposób, aby tworzyły dwa krzyżujące się obwody prądowe. W wyniku interferencji powstaje bodziec leczniczy w obrębie danego obszaru ciała pacjenta. Mają działanie przeciwbólowe, usprawniają krążenie obwodowe, procesy odżywcze i przemianę materii tkanek. Zmniejszają napięcie współczulnego układu nerwowego.

LAMPA SOLLUX - Jest źródłem promieniowania cieplnego - podczerwonego i świetlnego. Stosujemy ją w chorobach reumatycznych, zwyrodnieniowych stawów, w stanach pourazowych, nerwobólach, zespołach bólowych kręgosłupa, porażeniach wiotkich, przewlekłych zapaleniach przydatków macicy.

INHALACJE INDYWIDUALNE - Stosuje się je w przewlekłych nieżytach gardła, nosa, krtani, w astmie oskrzelowej, pylicach płuc, w stanach wyczerpania głosowego i innych chorobach układu oddechowego, a także w profilaktyce u pracowników narażonych na wdychanie pyłów. Droga wziewna jest bardzo dogodną formą w leczeniu.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt