Opis

Zapraszamy Państwa na wypoczynek do malowniczego Rusinowa.

Miasteczko położone jest w odległości ok. 4 km od Jarosławca i ok. 12 km od Darłowa w pobliżu dwóch jezior Wicko i Kopań.

Oferujemy Państwu komfortowe domki letniskowe, zlokalizowane ok 1800 m od niezatłoczonej piaszczystej plaży.

Nasze domki są ocieplone, piętrowe przeznaczone dla 6 - 8 osób. Każdy domek posiada 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka. Powierzchnia użytkowa to ok. 65 m² + 12 m² w pełni zadaszonego tarasu. Teren posesji jest ogrodzony z zamykaną bramą i furtką.

Każdy domek składa się na parterze z salonu wypoczynkowego z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialni, łazienki a na piętrze z dwóch sypialni. Domki zostały wyposażone w niezbędne sprzęty.

Na terenie ośrodka znajduje się duży całodobowy parking, a także bezpłatne Wi-Fi oraz część rekreacyjna zarówno dla dzieci jak i dorosłych, która oddalona jest od zabudowy, aby zapewnić spokój wypoczywającym.

Naszym Gościom zapewniamy miejsce do bezpłatnego parkowania, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, zadaszoną altanę w centrum posesji wyposażoną w stół gościnny oraz stół do gry w tenisa, grill i wędzarnię.
  • Nie przyjmujemy grup młodzieżowych
  • Przyjmujemy ułożone pieski za dodatkową opłatą
  • Istnieje możliwość wynajęcia rowerów za dodatkową opłatą
  • Turnusy zaczynają się i kończą w soboty
  • Poza sezonem (cały maj, do 15 - go czerwca oraz wrzesień) możliwość rezerwacji dowolnej liczby dni lecz nie krócej niż 5 dni
Istnieje możliwość zakwaterowania w domku dwóch dodatkowych osób.

W momencie przyjazdu pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 300 zł.

Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30 % ceny pobytu w terminie 3 dni od wstępnej rezerwacji. Po dokonaniu wpłaty otrzymają Państwo maila lub sms - a informującego o dokonaniu wpłaty. Resztę należności pobieramy z chwilą wydania kluczy w dniu przyjazdu.

Doba zaczyna się o 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy o 10:00 w dniu wyjazdu.

Serdecznie zapraszamy.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt