Ośrodek wczasowy Abiga zaprasza do spędzenia urlopu w Sianożętach

Opis

Ośrodek wczasowy Abiga zaprasza do spędzenia urlopu w Sianożętach, nad pięknym, polskim Bałtykiem. Abiga oferuje Państwu pobyt w komfortowych domkach letniskowych (5,6 - osobowych) znajdujących się zaledwie 300m od morza.

Każdy domek składa się z pokoju dziennego z wydzielonym aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (garnki, sztućce, talerze, szklanki, kieliszki itp. ), sypialni i łazienki. Do dyspozycji gości w każdym domku znajdują się: TV, 2 leżaki, parawan, grill, zestaw mebli ogrodowych. Teren ośrodka Abiga jest ogrodzony, a parking samochodowy znajduje się na terenie posesji i jest bezpłatny.

Doba zaczyna się od godz. 15.00 do godz. 10.00 rano dnia następnego. Posiadamy również do wynajęcia domek dla max. 8 osób. Więcej informacji pod nr tel.
tło

Rachunek Bankowy

PKO BP
41 1020 3974 0000 5402 0068 3896
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt