Opis

Apartament Farol - Baltic wakacyjny na wyspie Uznam, 3 pokoje, 55 m², z widokiem na Park Zdrojowy w Świnoujściu.

Nowo wybudowany apartament z widokiem na południe, na spokojną, dziewiczą część parku, oddalony jest około 300 metrów od plaży. Pobliska promenada zaprasza do licz nych kawiarenek i restauracji. Od promenady dochodzi się do szerokiej (40m) plaży i do szlaku wędrownego wzdłuż wydm, z widokiem na morze (droga przystosowana do wózków inwalidzkich). Świnoujście należy do najbardziej atrakcyjnych ośrodków wypoczynkowych nad Bałtykiem.

Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i posiada duży pokój z balkonem i telewizorem, jadalnię i aneks kuchenny. W dużej sypialni stoją dwa oddzielne łóżka; w małej przytulnej sypialni stoi rozkładana sofa. W obu sypialniach znajdują się obszerne, wbudowane szafy. Sofę stojącą w dużym pokoju można rozłożyć i otrzymać ten sposób możliwość noclegu w sumie dla 6 osób.

Wszystkie wejścia są dostosowane do wózków inwalidzkich. Winda dostępna jest zarówno z parteru jak również z podziemnego garażu. Dom należy do nowo wybudowanego ośrodka wczasowego składającego się z 6 domów, placu zabaw, małych ogródków, fontanny i ławeczek.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt