Opis

Ośrodek położony jest w cichej i spokojnej części Świnoujścia w odległości ok. 380 metrów od morza i około 300 metrów od granicy niemieckiej.

W naszym ośrodku spędzicie państwo mile i przyjemnie czas korzystając z różnego rodzaju atrakcji. Do dyspozycji dla Państwa mamy pokoje 2,3,4,5 - osobowe oraz apartamenty.

Pokoje sprzedawane są z całodziennym wyżywieniem który jest przygotowywany przez wykwalifikowany personel. Śniadania i kolacje są w postaci szwedzkiego stołu.

Do dyspozycji gości posiadamy wypożyczalnie rowerów, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, kawiarnia, sala konferencyjna, miejsce do grilla i na ognisko, dozorowany parking.
tło

Turnusy rehabilitacyjne

Jesteśmy także ośrodkiem rehabilitacyjnym, który oferuje szeroki zakres rehabilitacji. Organizujemy 14 - dniowe turnusy. Turnusy rehabilitacyjne nad morzem są zorganizowaną formą aktywnej rehabilitacji połączoną z elementami wypoczynku. Celem uczestnictwa w turnusie jest ogólna poprawa psychofizycznej sprawności oraz rozwijanie umiejętności społecznych uczestników, między innymi poprzez nawiązywanie i rozwijanie kontaktów społecznych, realizację i rozwijanie zainteresowań, a także przez udział w innych zajęciach przewidzianych programem turnusu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym.

Korzystanie z zabiegów poprzedza konsultacja lekarska. Zabiegi dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta. Serdecznie zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne w Świnoujściu
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt