Menu

Domki Gościniec78-111 Ustronie Morskie   woj. zachodniopomorskie
ul. Ku Słońcu 8 

tel. 605-606-002 , tel. (94) 351-51-01


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
"GOŚCINIEC" znajduje się około 1800m od plaży. Duży, ogrodzony teren ze stawem, dwoma basenami, boiskiem do zabaw z piłką, boiskiem do siatkówki, placem zabaw, świetlicą i innymi atrakcjami w pełni zrekompensują Państwu tą nieco większą odległość od plaży. Wyposażenie jest podobne we wszystkich naszych DOMKACH i POKOJACH.

W każdym domku lub pokoju znajdą Państwo pełny węzeł sanitarny, wyposażony aneks kuchenny, TV, radio, parawany plażowe, leżaki itp. Ponadto w każdym domku znajdą Państwo zestaw mebli ogrodowych oraz grill. Domek składa się z dwóch pomieszczeń: mniejszy pokój (np. jako sypialnia dla dzieci) oraz pokój dzienny z wydzielonym aneksem kuchennym. Naturalnie kompletna łazienka. Pokoje gościnne jakie mamy do dyspozycji to pokoje 3 i 4 osobowe. Dysponujemy także pokojami typu apartamentowego (2 pokoje z kuchnią) przeznaczonymi dla 6 osób.

Zapraszamy.
O Miejscowości
Ustronie Morskie to położona między Kołobrzegiem i Koszalinem niezwykle atrakcyjna wieś letniskowa. Oczywiście największą atrakcją Ustronia Morskiego są wspaniałe, piaszczyste plaże. W Ustroniu można kąpać się, uprawiać sporty wodne czy uprawiać wędkarstwo. W okresie wakacyjnym na turystów czeka masa atrakcji, przecież Ustronie Morskie to jeden z większych morskich kurortów. I bardzo trudno dziwić się temu, w końcu Ustronie Morskie to miejscowość, która turystom ma wiele do zaoferowania. I na pewno nie jest wyłącznie morze. Na turystów czeka wspaniały klimat, dzięki któremu, będziemy mogli oddychać niezwykle czystym powietrzem. Z tego właśnie powodu, w miejscowości działają ośrodki sanatoryjne. W Ustroniu znajdują dwa piękne mola, które są wprost idealne do spacerów. Na terenie Ustronia lub gminy, oprócz pięknych plaż, jest również sporo innych atrakcji. Nie można nie zobaczyć niezwykle starych drzew - Bolesława (800 lat) i Warcisława (640 lat). Warto także odwiedzić kościół z XIV w. Bez wątpienia warto także odwiedzić Park Podworski, który znajduje się w Rusowie. Na wczasowiczów czeka również masa rozrywek, także dzieci nie będą nudzić się w Ustroniu. Można grać w mini golfa, niezwykle popularnego w ostatnich latach paintballa, pójść do wesołego miasteczka, zobaczyć jak kiedyś wyglądał legendarny Dziki Zachód. Można również przejechać się sprzętem wojskowym, uprawiać wspinaczkę czy wykrywać metale. Turyści mogą także jeździć konno, wypożyczyć rowery albo Quady, przecież Ustronie Morskie są niezwykle pięknie położone, a więc są niemalże stworzone do tego typu spędzania czasu. Jak więc widać, Ustronie Morskie to doskonała miejscowość, w której to, dosłownie nikt nie będzie się nudzić. Szczególnie, iż w krótkim czasie, można pojechać samochodem lub autobusem do na przykład niedalekiego Kołobrzegu, który jest sporym miastem i ma dużo do zaoferowania.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy