Dom Letni Bernadeta

Dom letni Bernadeta

do morza: 400 m

78-111 Ustronie Morskie   woj. zachodniopomorskie
ul. Górna 10f 

tel. (94) 351-59-21 , tel. 509-815-238


strona www:   

email:     zobacz obiekt na mapie:

Obsługa w językach:
Opis
Dom Letni Bernadeta jest położony w Ustroniu Morskim w okolicy parkowej 250m od plaży.

Przed domem znajduje się duży plac zabaw dla dzieci, specjalne miejsce do grilowania i boisko dla amatorów siatkówki. Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki z prysznicem i toaletą. Trzy pokoje maja własne tarasy. Pokoje wyposażone są w: telewizor, czajnik, parawan plażowy.

Serdecznie zapraszamy do spokojnego Ustronia Morskiego na rodzinny wypoczynek.
O Miejscowości
Ustronie Morskie to położona między Kołobrzegiem i Koszalinem niezwykle atrakcyjna miejscowość. Oczywiście największą atrakcją Ustronia Morskiego są piękne, piaszczyste plaże. W Ustroniu można kąpać się, uprawiać sporty wodne czy uprawiać wędkarstwo. W okresie wakacyjnym na turystów czeka masa atrakcji, przecież Ustronie Morskie to jeden z większych morskich kurortów. I bardzo trudno dziwić się temu, w końcu Ustronie Morskie to miejscowość, która turystom ma wiele do zaoferowania. I na pewno nie jest wyłącznie morze. Na turystów czeka wspaniały klimat, dzięki któremu, będziemy mogli oddychać niezwykle czystym powietrzem. Z tego właśnie powodu, w miejscowości działają ośrodki sanatoryjne. W Ustroniu znajdują dwa piękne mola, które są wprost idealne do spacerów. Na terenie Ustronia lub gminy, oprócz pięknych plaż, jest również sporo innych atrakcji. Nie można nie zobaczyć niezwykle starych drzew - Bolesława (800 lat) i Warcisława (640 lat). Warto także odwiedzić kościół z XIV w. Bez wątpienia warto także odwiedzić Park Podworski, który znajduje się w Rusowie.

Na wczasowiczów czeka również masa rozrywek, także dzieci nie będą nudzić się w Ustroniu. Można grać w mini golfa, niezwykle popularnego w ostatnich latach paintballa, pójść do wesołego miasteczka, zobaczyć jak kiedyś wyglądał legendarny Dziki Zachód. Można również przejechać się sprzętem wojskowym, uprawiać wspinaczkę czy wykrywać metale. Turyści mogą także jeździć konno, wypożyczyć rowery albo Quady, przecież Ustronie Morskie są niezwykle pięknie położone, a więc są niemalże stworzone do tego typu spędzania czasu.

Jak więc widać, Ustronie Morskie to doskonała miejscowość, w której to, dosłownie nikt nie będzie się nudzić. Szczególnie, iż w krótkim czasie, można pojechać samochodem lub autobusem do na przykład niedalekiego Kołobrzegu, który jest sporym miastem i ma dużo do zaoferowania.
Cennik
Ceny od 30 zł do 50 zł.

Info-Grafika
Galeria
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy