Menu

Mieszkanie wakacyjne U Janiny78-111 Ustronie Morskie   woj. zachodniopomorskie
ul. Chrobrego 66 

tel. (58) 552-57-74 , tel. 502-748-661
email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
O Miejscowości
Ustronie Morskie to położona pomiędzy Koszalinem i Kołobrzegiem niezwykle atrakcyjna miejscowość. Naturalnie największą atrakcją Ustronia Morskiego są piękne, piaszczyste plaże. W Ustroniu można kąpać się, uprawiać sporty wodne czy uprawiać wędkarstwo. W okresie wakacyjnym na turystów czeka masa atrakcji, przecież Ustronie Morskie to jeden z większych morskich kurortów. I bardzo trudno dziwić się temu, w końcu Ustronie Morskie to miejscowość, która turystom ma wiele do zaoferowania. I na pewno nie jest wyłącznie morze. Na turystów czeka wspaniały klimat, dzięki któremu, będziemy mogli oddychać niezwykle czystym powietrzem. Z tego właśnie powodu, w miejscowości działają ośrodki sanatoryjne. W Ustroniu znajdują dwa piękne mola, które są wprost idealne do spacerów. Na terenie Ustronia lub gminy, oprócz pięknych plaż, jest również sporo innych atrakcji. Nie można nie zobaczyć niezwykle starych drzew - Bolesława (800 lat) i Warcisława (640 lat). Warto także odwiedzić kościół z XIV w. Bez wątpienia warto także odwiedzić Park Podworski, który znajduje się w Rusowie. Na wczasowiczów czeka również masa rozrywek, także dzieci nie będą nudzić się w Ustroniu. Można grać w mini golfa, niezwykle popularnego w ostatnich latach paintballa, pójść do wesołego miasteczka, zobaczyć jak kiedyś wyglądał legendarny Dziki Zachód. Można również przejechać się sprzętem wojskowym, uprawiać wspinaczkę czy wykrywać metale. Turyści mogą także jeździć konno, wypożyczyć rowery albo Quady, przecież Ustronie Morskie są niezwykle pięknie położone, a więc są niemalże stworzone do tego typu spędzania czasu. Jak więc widać, Ustronie Morskie to doskonała miejscowość, w której to, dosłownie nikt nie będzie się nudzić. Szczególnie, iż w krótkim czasie, można pojechać samochodem lub autobusem do na przykład niedalekiego Kołobrzegu, który jest sporym miastem i ma dużo do zaoferowania.
Opis
Mieszkanie na parterze domu składające się z 3 pokojów, kuchni i łazienki oraz 2 korytarzyków. Oddzielne wejście, kilka miejsc parkingowych, ogród o powierzchni ok. 500 m². W mieszkaniu może przebywać jednocześnie 6 - 8 osób.

Koszt wynajmu całego mieszkania to 230 zł. brutto za dobę.

Odległość od plaży ok. 200 m, zwierzęta domowe mile widziane, wyżywienie we własnym zakresie (kompletnie wyposażona kuchnia) lub w sąsiedniej restauracji lub okolicznych barach. Do dyspozycji murowany grill, możliwość rozpalenia ogniska w ogrodzie lub rozbicie namiotu. W wyposażeniu ponadto kominek, telewizja satelitarna.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy