Opis

Serdecznie zapraszamy do naszego Pensjonatu w Wisełce - cichej, malowniczej nadmorskiej miejscowości, położonej wśród sosnowych lasów na obrzeżu Wolińskiego Parku Narodowego. To idealne miejsce dla osób, które kochają odpoczynek w kontakcie z naturą.

Pensjonat mieści się vis a vis restauracji, 1000 m od morza, 30 m od szlaku turystycznego Wolińskiego Parku Narodowego, 200 m od jeziora, 150 m do dyskoteki.

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 2,3 i 4 - osobowe z łazienkami oraz aneksami kuchennymi. Każdy pokój wyposażony jest w TV, łóżka, stół z krzesłami, naczynia oraz lodówkę. Aby zapoznać się ze zdjęciami pokoi, zapraszamy do naszej galerii.

Proponujemy także pobyt w campingach 2,3 i 4 osobowych oraz pole namiotowe. W odległości 30 metrów znajduje się Woliński Park Narodowy. Do dyspozycji gości ogólna lodówka i aneks kuchenny. W obiekcie oferujemy: telewizję satelitarną, miejsce na ognisko, grill, leżaki, parawany, ogrodzony parking (płatny).
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt