Opis

Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy Janosik, trzy budynki wolnostojące z zapleczem, pokojami 2,3,4 - osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym.

Główny budynek po kapitalnym, remoncie 4 - ro kondygnacyjny, dysponujący około 180 miejscami. Wszystkie pokoje posiadają balkon oraz pełny węzeł sanitarny. Jest możliwość dogrzewania budynku. Stołówka, kuchnia, sala telewizyjno - dyskotekowa, sala sportowo - rekreacyjna z przyrządami do ćwiczeń, sala do tenisa stołowego, bilard, sauna, teren do gier zespołowych w plenerze, rowery górskie.

Pozostałe budynki to pensjonaty, które przeznaczone są wyłącznie na wczasy indywidualne, rodzinne. Pokoje dwuosobowe o podwyższonym standardzie, wyposażone w łazienkę, TV, łoże małżeńskie, szafy lustrzane. Na korytarzyku aneks kuchenny do dyspozycji z lodówką.

Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy Janosik zlokalizowany jest w centrum Ustronia Morskiego w odległości kilkudziesięciu metrów od plaży i morza od którego oddzielony jest jedynie ulicą i pasem zieleni wraz z innymi domami wczasowymi.

Znajduje się więc w strefie mikroklimatu co stwarza doskonałe warunki do prowadzenia klimaterapii o każdej porze roku.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Media Społecznościowe

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt